Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym wyborem ceramiki i porcelany Villa Italia.
Główny element kolekcji to zestawy obiadowe i serwisy do herbaty wykonane z ceramiki i wysokiej jakości porcelany. W ofercie posiadamy zestawy dla 6 i 12 osób jak też zestawy przeznaczone do samodzielnego kompletowania. Dzięki dostępności pojedynczych elementów takich jak talerze płaskie, głębokie, do przystawek i deserowe, salaterki, półmiski, wazy, sosjerki czy bulionówki można skompletować zestaw ściśle dopasowany do indywidualnych potrzeb.
Serwisy do kawy i herbaty 6 i 12 osobowe zawierają filiżanki ze spodeczkami, talerzyki deserowe, cukiernicę, mlecznik oraz dzbanek do herbaty. Można je uzupełnić o filiżanki do espresso czy dodatkowe filiżanki do herbaty i talerzyki deserowe.
Villa Italia to także kolekcja dodatków stołowych będących owocem pracy zdolnych projektantów i wytrawnych rzemieślników. Misternie zdobione, ażurowe elementy o unikalnych wzorach często ręcznie wykonane z porcelany cieszą oko i są piękną dekoracją stołu. 
Kolekcje i dekoracje stołu prezentowane w naszym sklepie to także doskonały pomysł na prezent ślubny czy też inną uroczysta okazję.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszym drugim sklepie www.tylkostylowe.pl

Reklamacje

Reklamacja towaru

Podstawa i zakres odpowiedzialności sklepu zestawobiadowy.pl względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. 

Produkty oferowane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach zestawobiadowy.pl. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta dostępnym wraz z produktem lub w formie elektronicznej w stopce sklepu w zakładce "Instrukcje". Gwarancje są realizowane przez autoryzowane punkty serwisowe producentów.

Prosimy, aby do reklamowanego artykułu załączyć pismo reklamacyjne, które będzie zawierać:

- imię i nazwisko

- nazwę firmy (jeśli dotyczy)

- adres

- treść reklamacji

- odręczny podpis

Do pisma reklamacyjnego prosimy załączyć dowód zakupu (faktura) lub podać w treści numer zamówienia.

Przykładowy formularz reklamacji można znaleźć tutaj

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl