Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym wyborem ceramiki i porcelany Villa Italia.
Główny element kolekcji to zestawy obiadowe i serwisy do herbaty wykonane z ceramiki i wysokiej jakości porcelany. W ofercie posiadamy zestawy dla 6 i 12 osób jak też zestawy przeznaczone do samodzielnego kompletowania. Dzięki dostępności pojedynczych elementów takich jak talerze płaskie, głębokie, do przystawek i deserowe, salaterki, półmiski, wazy, sosjerki czy bulionówki można skompletować zestaw ściśle dopasowany do indywidualnych potrzeb.
Serwisy do kawy i herbaty 6 i 12 osobowe zawierają filiżanki ze spodeczkami, talerzyki deserowe, cukiernicę, mlecznik oraz dzbanek do herbaty. Można je uzupełnić o filiżanki do espresso czy dodatkowe filiżanki do herbaty i talerzyki deserowe.
Villa Italia to także kolekcja dodatków stołowych będących owocem pracy zdolnych projektantów i wytrawnych rzemieślników. Misternie zdobione, ażurowe elementy o unikalnych wzorach często ręcznie wykonane z porcelany cieszą oko i są piękną dekoracją stołu. 
Kolekcje i dekoracje stołu prezentowane w naszym sklepie to także doskonały pomysł na prezent ślubny czy też inną uroczysta okazję.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszym drugim sklepie www.tylkostylowe.pl

Bezpieczeństwo dostawy

Sposób pakowania przesyłek opracowaliśmy na podstawie długoletniego doświadczenia w wysyłaniu za pomocą firm kurierskich kruchych i podatnych na uszkodzenia przedmiotów. Zakupione w naszym sklepie towary są dostarczane do Klientów przez najlepsze firmy kurierskie UPS i DHL. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od uszkodzeń w trakcie transportu oraz oznaczone taśmami "Ostrożnie szkło nie rzucać".

 

Nie wysyłamy zakupionej u nas towarów za pośrednictwem poczty, paczkomatów itp.

 

Zakupiona przez Państwa porcelana jest pakowana w sposób, zapewniający maksymalne zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Szczegóły przedstawiamy poniżej.

Porcelana z kolekcji Villa Italia jest firmowo pakowana w pudełka kartonowe, zawierające poszczególne elementy porcelany. Są one zabezpieczające specjalnymi przekładkami kartonowymi i ułożone w sposób zapewniający odporność na wstrząsy i zabezpieczający przed stłuczeniem. Sposób pakowania poszczególnych zestawów jest różny - w niektórych z nich poszczególne elementy są pakowane w dodatkowe pudełka, inne są zabezpieczane  bibułkami chroniącymi zdobienia.


Villa Italia opakowania firmowe

 

 

Kupowane przez Państwa zestawy porcelany, są przez nas pakowane w dodatkowe pudła kartonowe a wolna przestrzeń pomiędzy kartonami jest wypełniania miękkim styropianem lub innym wypełniaczem. Rodzaj wypełnienia jest dobierany tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przesyłce. Jeśli paczka zawiera pojedyncze elementy, są one owijane kilkoma warstwami foli bąbelkowej, co zapewnia dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Jako opakowanie zewnętrzne wykorzystujemy kartony, które dodatkowo chronią zawartość i zapewniają sztywność przesyłce. Nigdy nie wysyłamy przesyłek opakowanych wyłącznie w opakowania firmowe.

 

Oprócz bardzo dobrego zabezpieczenia przesyłki są  oznaczane  "Ostrożnie nie rzucać SZKŁO".
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl